Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Review: Pistons porazili Clippers

Tentokráte si vzali pistons na paškál tým z Los Angeles a to přesně tým Los Angeles Clippers. Čekal je velmi těžký zápas, sice se clippers zatím nedařilo, ale to je hodně dáno jejich protivníky. Zatím hráli clippers převážně se silnými týmy a tak to mohlo dopadnout všelijak. Naštěstí pro pistons to vše dopadlo dobře, Detroit totiž kontrolovali skoro celé utkání, jenže to se vše změnilo k začátku poslední čtvrtiny. Pistons pak celou čtvrtinu dotahovali, ke konci se však povedlo Hamiltonovi vyrovnat a pak málem trefit i vítěznou střelu, kterou ovšem minul. V prodloužení už však dominovali pistons a nedali clippers moc šancí.

Hamilton opět často pálil slepými, ale na konci trefil vyrovnávací střelu a dotáhl tím pistons do prodloužení, čímž vše odčinil. V tomto zápase se mimořádně činil i v obraně a dokázal získat pět míčů.
Daye pokračuje v solidních střeleckých výkonech a potvrzuje jeho slova, že se do té střelby dostane. Naopak Prince dnes moc dobrý den neměl. Villanueva měl dnes velmi dobrý střelecký den, což okamžitě znamené trable pro soupeře.Celkem Villanueva nasázel 30bodů s velmi dobrou úspěšností, hodně týmu pomohly jeho trojky. Gordon předvedl v útoku poměrně nenápadný výkon, ale to nevadilo, byl poměrně efektivní a padalo to Villanuevovi. Stuckey přidal k solidní střelbě šest asistencí a choval se dnes jako pravý rozehrávač.

Obrovské potíže pistons dělal zraněný Gordon, který i přes poranění hrál velmi dobře a svou rychlostí hodně stěžoval práci obráncům pistons. Griffin předvedl několik neuvěřitelných highlight momentů, při kterých zůstaval rozum stát, a krom toho se mu povedlo dosáhnout double-doublu za 18bodů + 18 doskoků. Krom těchto dvou hráčů se předvedli i Smith s Bledsoem, ovšem ani to nestačilo na výhru.

Autor: B.Wall
Žádné komentáře