Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Preview: detroit pistons - golden state warriors

Další zápas bude pro pistons nesmírně náročný, čeká je totiž ofensivní smršť v podání Golden State Warriors. Detroit poprvé půjde do zápasu s pocitem zadostiučinění, protože poslední  zápas, který hrál proti Charlotte, konečně vyhrál. T-mac se poprvé objevil v základní sestavě a rozhodně nezklamal. Bohužel se v zápase neobjevil Stuckey, který si momentálně příliš nerozumí s koučem, snad už ale proti golden state nastoupí.
GSW si v této sézóně vedou na výbornou. Mají tým posílený Leem, který se velmi rychle adaptoval a a momentálně přesahuje hranici dvanácti doskoků. Monta ellis se chová jako znovuzrozený, zatím předvádí velmi dobré výkony v obraně i útoku (téměř dvacet devět bodů na zápas a tři zisky). Pozor si pistons musí dát i na Curryho, který výborně hledá své spoluhráče a je schopen velmi nebezpečně střílet.

Pistons se určitě pokusí využít domácího prostředí a také faktu, že minulý zápas konečně dotáhli do vítězného konce. Krom toho výborně hraje Ben Gordon, který pravděpodobně bude opět největším tahounem týmu. Pistons musí doufat v dobrý výkon od Daye, který až na dva zápasy podal vždy špatný výkon, podobný fakt platí i pro ripa Hamiltona, který se ovšem v minulém zápase probral a předvedl velmi dobrý výkon.

Autor: B.Wall
Žádné komentáře