Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Preview: Detroit Pistons - Boston Celtics

A máme před sebou další utkání letošní sezony, tentokrát přivita Pistons na domácí palubovce finalisty z minulého sezony Boston Celtics.

 Pravě Boston zatím jako jediný dokázal porazit hvězdné trio z týmu Miami. Sice v dalším utkání podlehli domácímu Clevelandu, ale v poslední utkání se opět vrátil na vítěznou vlnu. To pisty mají zatím tři porážky, ale je nutno říct, že ve všech utkání je provázela smůla, kterou budou chtít prolomit právě s Bostonem. Pokud zítra znova podlehnou bude to pro Detroit nejhorší vstup do sezony za posledních deset let.

 Boston se bude moc znova opřít o výkony rozehrávače Rajona Ronda, který si v minulem utkání proti New Yorku vylepší osobní rekord v asistenci, když zaznamenal úžasných 24 přihrávek. To pisty budou opět táhnout dvojce Stuckey-Gordon, která hraje zatím skvěle.

Hostující trenér se bude muset obejít po největší posile pro letošní ročník Shaquille O'Neala, který má problémy s kolenem. To kouč Kuester možná čekají trable, protože podle poslední informaci je možné, že pistům bude chybět Hamilton a Villanueva, kteří mají problém s kotníkem.
Žádné komentáře