Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Preview: Charlotte bobcats - Detroit pistons

V dalším zápase budou pistons hostit tým ze Charlotte.  Oba týmy si nevedou zrovna slavně, Charlotte je páté ve své divizi, ostatně jako pistons zase v té svojí.  Bude to pro pistons velmi důležitý zápas, ve kterém si mohou zvednout sebevědomí. Zatím sice prohráli
 v pěti zápasech, ale ve čtyřech z nich měli jasnou šanci na vítězstvi. Momentálně spíše musí bojovat s psychikou a rozpory mezi hráči a vedením než s herními výkony, které jsou solidní.
Zatím se jeví centrální divize jako velmi slabá a nikomu se příliš nedaří. Výkony pistons jsou protkané smůlou, Chicago s novým trenérem a tunou nových hráčů (navíc se zraněným Boozerem) není sehrané, cavs bez Lebrona zatím nenašli ten správný rytmus, to samé platí i pro Milwaukee (Bogut stále nemá jistotu ve své zraněné ruce). Indiana také zrovna nezáří.

V posledním zápase dostali větší prostor McGrady s Monroeem a oba předvedli velmi solidní výkony. Gordon pokračuje ve skvělé fazóně a v útoku ho doplňují ještě Prince a Villanueva. Naopak Daye a Hamilton se většinou zápasů protrápili, ale věří ve zlepšení, které by mohlo přijít už v následujícím zápase.

Pistons se především budou muset postarat o velmi dobře hrajícího jmenovce Big bena - Geralda Wallace, který je hlavním stavebním kamenem Charlotte.

Autor: B.Wall
Žádné komentáře