Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

McGrady bude přípraven, až na New Jersey

Poslední dobou se často řeší u týmu Detroitu Pistons, co je s McGradym? Klub zveřejnil informace, že veterán pracuje na svém kolení, aby byl připraven na začátek sezony.

Tracy v letošní přípravě odehrál pouze osm minut v duelu s Miami, ve kterém zrovna nezářil. Od té doby se věnuje bývalé hvězdě týmoví kondiční trenér Arnie Kander, který každý den pracuje na jeho kondici. Kander přiznal, že se nejedná o žádné zhoršení stavu po zlomenině v kolení co utrpěl McGrady v minulem roce.

Hráč přiznal, že v utkání proti Heat se necítil dobře, protože nemel pocit, že jeho nohy jsou natolik silné, že by mohl hrát svou hru. Ale taky přiznal, že by mohl už teď nastoupit v přípravě, ale je důležitější pro tým, aby byl stoprocentně fit na sezonu. Ted je, ale otázka, co na to trenér Kuester, který viděl McGradyho hrát pouze osm minut. Zaleží tak jak rychle se T-Mac dostane do hry, aby mohl dostat více času na palubovce.

Bývala ikona Houston odpověděla na otázku novinářů, jestli je smířen s roli náhradníka " První řadě chci říct, že jsem v Detroitu šťastný. A za druhé jsem šel do klubu, abych pomáhal vítězit, a je jedno, jestli to bude z lavičky nebo zahajovací pětky".

K stavu McGradyho se také vyjádřil Joe Dumars, který doufá, že se T-Mac dostane co nejdřív do skvělého fyzického stavu.    

Žádné komentáře