Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Gordon, Villanueva k Pístům

Jak jsme včera uvedli, jednání Pistons se dvěma volnými agenty - Benem Gordonem a Charlie Villanuevou - nabralo rychlé tempo a podle posledních informací již došlo k předběžné dohodě obou hráčů s jejich novým klubem.
Gordon, jehož představou byl roční plat deset milionů dolarů, musí být spokojen - od svého nového chlebodárce jich v následujících pěti letech vyinkasuje pětapadesát. Kontrakt ve stejné délce uzavřel i Villanueva a určitě také nelituje - během platnosti smlouvy si vydělá 35 milionů.

S podpisem dohod musejí všechny zúčastněné strany počkat až do 8. července, který je prvním dnem, kdy je možné uzavírat kontrakty volných hráčů.

Nejlepší střelec Chicaga uplynulých čtyř sezon a nejlepší šestý muž sezóny 2004/05 loni shodil ze stolu nabídku Bulls na 54 milionů na šest let a čekání se mu vyplatilo. Management Býků byl údajně svému guardovi ochoten vyplácet jeho požadovaných deset milionů, Pistons ale nabídli víc.

Generální manažer Pístů Joe Dumars na obě smlouvy spotřeboval drtivou většinu z téměř dvaceti milionů, které mohl použít na podpisy nových hráčů, kádr ale pravděpodobně dozná dalších změn. Po příchodu nového shooting guarda se očekává, že se klub pokusí vytrejdovat 31-letého Ripa Hamiltona, a to nejspíš za kvalitního podkošového hráče. V úvahu by mohli připadat forward Carlos Boozer (Utah) nebo pivoti Chris Kaman (L.A. Clippers) či Tyson Chandler (New Orleans). Dumars by rád udržel veterána Antonia McDyesse, který je taktéž volným agentem. 

Klub v úterý vyhodil kouče Michaela Curryho a pokračuje v radikální přestavbě týmu. Hlavním kandidátem na obsazení lavičky je Doug Collins, údajně není vyloučen příchod bývalého lodivoda Mavericks Avery Johnsona.

Autor: driblink.com
Žádné komentáře