Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Fanoušci Detroitu Pistons si musí připadat jako ve špatném snu, a to proto, že jejich miláčci, také ve třetím utkání nezvládli závěr utkání.

Po prvním utkání všichni, a včetně kouče Kuestera řekli, že to byla jen smůla, která je nemůže rozhodit. V druhém střetnutí s Oklahomou dvě sekundy před koncem přišlí o výhru. A v dnešním zápase proti Bulls kontrolovali skoro po celé utkání vývoj hry, až do poslední čtvrtiny, ve které podlehli Chicagu 34:9. Rozhodí to hráče Pistons nebo zkušené stálice podrží tým v další těžkém utkání?, ale zpět k utkání.

První část byla nejvyrovnanější v celém zápasem, ve které hostující tým vyhrál o tři body 21:24. To druha byla jasně v režii Pistu, ve které především zářil Ben Gordon (Po půlce utkání 21 bodů). Detroit  vedl 63:44, za domácí byl nejaktivnější Derrick Rose(19 bodů). Předposlední čtvrtinu vyhráli domácí o tři body, přesto Pistons si do poslední dějství odneslo skvěly náskok o16 bodů, který nakonec jak se ukázalo neměl váhu. Poslední část v utkání byla pro pisty noční můrou. Detroit dokázal dát pouze devět bodů, to domácí dokázali svůj obrat dokonat 34 body, především v režii Derricka Rose, který si nakonec připsal skvělých 39 bodů, šest doskoků a sedm asistenci. To pisty měli opět největší opory ve dvojici Gordon ( 21 bodů)-Stuckey (18 bodů, sedm asistenci).

Další utkání čeká pisty na domácí palubovce s Bostonem, který opět patří  mezi aspiranty na titul. 

Hned po dramatickém utkání na domácí palubovce s Oklahomou, ve kterém Pistons prohrál díky poslední střele utkání dvě sekundy před koncem utkání. Čeká další těžké střetnutí s Bulls, kteří v prvním utkání prohrálo s Thunder v United Centru 95:106.

Po jednom utkání je u týmu Bulls lídrem ve statistikách Derrick Rose s 28 body. U pistů Ben Gordon s 22 body na zápas.

Domácímu Trenérovi bude chybět nová akvizice Carlos Boozer, který má zlomenou ruku. To John Kuester se  bude muset opět obejít bez Jerebka,White a Wilcoxe, který má natažený sval.

Utkání můžete sledovát od dvou hodin ráno středoevropského časů.  

Druhé utkání sezony nabídlo podobný scénář se stejným koncem, jako v New Jersey.
 Hráči Pistons skoro po celé utkání prohrávalo, až do poslední čtvrtiny, kdy se dvojce Stuckey (24 bodů, 9 asistenci)-Gordon (32 bodů) rozhodla něco udělat s utkáním. Přesto, ze Charlie Villanueva dal sedm sekund před koncem utkání trojku, a poslal Detroit do vedeni 104:103. Bohužel to nestačilo, protože poslední střelou utkání rozhodl Jeff Green (21 bodů), který utekl Maxiellovi. Oklahoma si teda připsala druhé vítězství, tentokrát 105:104. To Detroit musel polknout druhou hořkou pilku v řadě.

 Hned zítra čeká pisty další utkání, a to s Chicagem Bulls.

Po neúspěšné výletu na půdu New Jersey Nets, přivítá Pistons na domácí palubovce Oklahomu v čele s hvězdou Kevinem Durantem.

Detorit v předchozím utkání po svých chybách zbytečně ztratili v závěru utkání sedmi bodové vedení. Hráči po utkání byli zklamaní, ale přiznali, že je zbytečně to řešit, protože je čeká ještě spoustu bitev. Také kouč Kuester, přiznal že jeho tým nebyl závěru natolik koncentrován, aby si vedení udrželo, a pogratuloval domácím k vítězství.

To Oklahoma první utkání zvládla podle předpokladu dobře, a zvítězilo nad Bulls 106:95. V utkání zářila hned trojce hráčů, a zároveň osa týmů Durant (30 bodů, 7 doskoků), Westbrook (28 bodů, 10 doskoků, 5 asistenci) a Green (21 bodů).

Favoritem zítřejšího utkání jednoznačně Thunder, které můžou pisty pouze překvapit.    

1  
..  
6  
7  
8  
9  
10  
..  
20  
21