Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Portland v této sezóně zatím hraje nad očekávání dobře a to i přes četná zranění,
 která jej provázela i v minulé sezóně. Většina lidí čekala, že pistons odejdou s nepořízenou z palubovky blazers, ale ne zdaleka všichni čekali, že celkový rozdíl skóre bude téměř 25bodů.

První čtvrtina nezačala pro pistons zrovna dobře, dostali v ní totiž 36bodů. což je
 rekord portlandu za tuto sezónu. Samozřejmě pak se zápas převrací jen těžko, pistons však drželi ještě během druhé čtvrtiny krok, než jim portland definitivně utekl. Dvě minuty před koncem druhé čtvrtiny dokonce prohrávali pistons pouze o bod, jenže pak začali blazers rychle utíkat.

Aby toho nebylo málo, tak další spekulace vyšli na povrch. Tentokrát tisk otisk další novinku ohledně Zacha Randolpha, který působí v týmu Memphid Grizzlies. Pravě tento podkošoví hráč by podle svých slov rád zakotvil u Pistons.

Jeho budoucnost v Memphisu je nejspíš z 99 procent  spečetěna. Za letošní ročník Randolph inkasuje 17 milionů dolarů, a určitě mu nebude moc vedení nabídnou podobný kontrakt, a to ze dvou důvodu. Ten první je, že vedení Mephisu podepsal velký kontrakt s hvězdou Rudy Gayem a ten druhý, že končí smlouva Gasolovi a Conleymu. Pravě podle informaci vedení Memphisu si dalo za cíl udržet tuhle dvojící pro další ročník.

Sám hráč přiznal, že by rád odešel z klubu. Teď je otázka, jestli jeho odchod bude urychlen, nebo si bude muset počkat do konce sezony. Odborníci přiznali, že by  mohl klidně dojít k výměně, kde by mohl opět  figurovat Tayshaun Prince.  

Autor: David Dadson

 

Edit by b.wall 11.11. : Dnes se agent randolpha vyjadril, ze to pravda neni a ze randoph je momentalne spokojeny a ze do pistons nechce. Pry momentalne mysli na basketbal a ne na jeho dalsi prestup. Uvazuje se, ze by mohl dostat prodlouzeni kolem 40milionu za tri roky. Na druhou stranu vime, jak to chodi a nakonec to muze dopadnout vselijak.

Novinaří amerických sloupku zveřejnili informace ohledně trejdu mezi Atlantou a Detroitem.

Iniciativu projevil podle spekulaci tým Hawks, který už avizoval, že by rád vyměnil Jamala Crawforda. Pravě pisty by měli co nabídnout, a to Tayshauna Prince, kterému letos končí smlouva. Už před začátkem sezony bylo naznačeno, že mu nebude po sezoně nabídnut nový kontrakt. Proto podle spekulaci je to nejreálnější obchod, a také má Atlanta za cíl posilit obranu. Dokonce informace nabídli možnost, že by v trejdu mohli figurovat další jména, a to rozehrávači Will Bynum a Jeff Teague.

Tyhle informace mužem brát opravdu jako spekulace, protože vedení pistons vyvrátili tyhle zprávy, a přiznali, že to je jen novinářská kachna. Ale je to možná jen tah vedení aby zbytečně nerozhodili jmenované hráče.

Autor: David Dadson

Po tragickém začátku se konečně stroj jménem Detroit Pistons začíná rozjíždět. Důkazem toho jsou dvě vítězství na domácí palubovce proti Charlotte a Golden State. To hosté jsou na tom lépe zatím jim patří čtvrtá příčka v západní konferenci s bilanci 5:3.

V posledním utkání se Detroit mohl opět opřít o rozehrávku Rodney Stuckey, který nehrál v utkání s Bobcats, jak se nakonec ukázalo, tak pravě tohle chybělo pistům v předešlém utkání. Dokonce po boku Stuckeyho se konečně probudil Hamilton ,který zaznamenal 27 bodů. Portland se může zatím spolehnou na hvězdu týmu Brandona Roy, který zatím vede tabulku střelců Blazers s 20.3 body na zápas. V závěsu má pivota Aldridge, který má také skvěle čísla 18.3 bodů a 7.9 doskoků na utkání. Právě Portland určitě bude v zítřejším utkání využívat pravě své skvělé podkošové hráče. K Aldrigeovi patří určitě další skvělí pivot Marcus Camby.

Zmínit musíme taky určitě zraněného Grega Odena, který zatím toho víc promarodil než odehrál. To Kuester bude opět scházet stálice listiny zraněných Jerebko, White a Wilcox.

Utkání můžete sledovat od 4 ráno na internetových tv  http://www.myp2p.eu

Autor: David Dadson

 

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
..  
20  
21