T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Po úspěšném utkání v Los Angeles proti clippers, čeká hostující Detroit utkání v Sacramentu.

Domácí kings po slibném začátku sezony se docela trápí v posledních čtyřech utkání králové podlehli svým soupeřum. To Detroit si v posledních čtyřech zápasech zaznamenali tři výhry.

Přesto favority jsou domácí Sacramento, které se může spolehnout na skvělé výkony Tyreke Evanse, který má téměř dvacet bodů na utkání. Také domácí tým zdobí vynikající útočné doskoky, ve kterých vévodí celé lize. Pistons se bude moc opět opřít o výkony rozehrávače Stuckeyho, který konečně dává hře Detroitu řád, ale také nesmíme zapomenout na Bena Gordona, který sice v posledním utkání zrovna nezáří, ale přesto dokáže zaměstnat obranu soupeře.
Zajímá vás basketbal a konkrétně tým Detroit Pistons? Jste schopni psát svoje úvahy na aktuální témata dějící se okolo pistons, ovládáte alespoň pasivně angličtinu a rádi byste psali o týmu naziváném "Bad Boys"? Máte zájem rozšířit náš tým? Napište nám!

Blog pistons.wgz.cz hledá nové členy do svého týmu.
Tentokráte si vzali pistons na paškál tým z Los Angeles a to přesně tým Los Angeles Clippers. Čekal je velmi těžký zápas, sice se clippers zatím nedařilo, ale to je hodně dáno jejich protivníky. Zatím hráli clippers převážně se silnými týmy a tak to mohlo dopadnout všelijak. Naštěstí pro pistons to vše dopadlo dobře, Detroit totiž kontrolovali skoro celé utkání, jenže to se vše změnilo k začátku poslední čtvrtiny. Pistons pak celou čtvrtinu dotahovali, ke konci se však povedlo Hamiltonovi vyrovnat a pak málem trefit i vítěznou střelu, kterou ovšem minul. V prodloužení už však dominovali pistons a nedali clippers moc šancí.

Hamilton opět často pálil slepými, ale na konci trefil vyrovnávací střelu a dotáhl tím pistons do prodloužení, čímž vše odčinil. V tomto zápase se mimořádně činil i v obraně a dokázal získat pět míčů.

Road Trip Detroitu pokračuje, po prohře v Portlandu o 22 bodů čeká pistons další zajímavé utkání. Tentokrát se pisty vydají do teplá, a to Los Angeles, kde se utkají s tamními Clippers.

Domácí celek letos patří zatím mezi největší zklamání sezony, a to z důvodu, že jejích bilance je 1-9. Jejich špatná bilance vstoupila také do historie klubu, Clippers si zapsali nejhorší vstup do sezony za posledních patnáct let. Jeden z důvodu je jejich velká marodka. Po posledním utkání se také zranil jejich klíčový hráč Eric Gordon, který má 21.1 bodů na zápas. Další členové listiny zraněných jsou Baron Davis, Chris Kaman a Randy Foye.

To pistons si prožili stejný vstup jako Los Angeles, ale dokázali si napravit chuť v posledních dvou domácích utkání. Hostující Detroit jede do LA s nejhorším útokem na venkovních palubovkách,a to s číslem 88 bodů na zápas. Trenér pistů John Kuester nebude opět  moc počítat s Wilcoxem, Jerebkem a Whitem.