Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Čtvrté utkání Detroitu znamenalo druhou prohru v přípravě, tentokrát s Dallasem 96:101.

Tým z města automobilů přijelo do Texasu s oslabenou sestavou o Jerebka, White, McGradyho a Wilcoxe, kteří laborují se zraněním. Domácí kouč Mavericks nechal odpočívat Nowitzkiho, Kidda a Butlera.

Přesto, že hvězdné trio odpočívalo našel se jiný leader. Hvězdou večera se stalo bývalé křídlo Cllipers Steve Novak, který si připsal 22 bodů a pět doskoků. Za hosty byl nejaktivnější Austin Daye s 16 bodů.

Další zástavka pistů bude slunný Texas, kde se Detroit utká s domácím Dallasem Mavericks.

Hráči Dallasu v čele s německou hvězdou Dirkem Nowitzkim se zatím v přípravě moc nedaří, když si ve čtyřech utkání připsali pouze jedno vítězství. Naopak Pistons zaznamenali dvě vítězství ve třech střetnutí, to poslední proti Hawks, kde zářil mlády pivot Monroe.

V zítřejším utkání by se měl opět objevit zkušena hvězda McGrady a Villneauve, kteří v posledním utkání odpočívali. Stále samozřejmě  chybí zranění Jerebko a White. Mavericks by měli být kompletní.

Pistons dnes zaznamenali druhou výhru v přípravě, tentokrát nad Atlantou 94:85. Trenér Kuester dnes nechal odpočívat McGradyho a Villanueva, kterého trápí koleno.

Detroit začal se sestavou Stuckey, Gordon, Prince Daye, Wallace. Hoste přijeli se základní pětkou do Auburn Hills Bibby, Crawford, Johnson, Smith, Horford.

Nejpilnějším střelcem se opět stal Ben Gordon s šestnáctí body. Také za povšimnutí stojí výkon nováčka Greg Monroe, který si připsal svoje maximum patnáct bodů a sedm doskoků. Za Hawks byl střelecký nejlepší nováček Jordan Crawford s dvaceti body a sedmi asistenci.

Detroit Pistons čeká ve čtvrtek další duel na půdě Dallasu Mavericks.

Zítra v 1:30 středoevropského času přivítá Pistons dalšího soupeře v předsezoní přípravě. Tentokrát se domácí Detroit utká s ambiciozní Atlantou Hawks, která má za sebou pouze jedno utkání. To Pisty čeká už třetí utkání, v předchozích dvou zaznamenali padesáti procentní úspěšnost. Atlanta v jediném utkání podlehla Memphisu 115:111.
V týmu pistu si zatím nejlépe vede střelec Ben Gordon, který má 18 bodů na zápas. Naopak u hostů Jeff Teague, který nasázel  Grizzlies dvacet bodů.
Domácí kouč John Kuester nemůže počítat s Jerebkem a Whitem, kteří jsou dlouho době zranění.
1  
..  
10  
11  
12  
13  
14  
..  
20  
21