Detroit Pistons

Video Pistons

Nufc

Next Game

23/11@Mavericks

Last Game

21/11 Wizards 115:110

Tabulka

Východní Konference5

po.

Tým

W-L

9.

Bucks

5-8

10.

Pistons

5-8

11.

Bobcats

5-8

Celá tabulka

Points

1. R.Stuckey 16.0

2. Ch.Villanueva 15.2

3. B.Gordon 14.8

4. R.Hamilton 13.5

5. T.Prince 12.7

Rebounds

1. B.Wallace 8.1

2. Ch.Villanueva 5.1

3. G.Monroe 4.4

Assists

1. R.Stuckley 5.8

2. B.Gordon 2.8

3. W.Bynum 2.2

Zranění

J.Jerebko-Achilovka

T.White-zlom. Noha

Fanobchod.cz

Nufc

News

Poslední dobou se často řeší u týmu Detroitu Pistons, co je s McGradym? Klub zveřejnil informace, že veterán pracuje na svém kolení, aby byl připraven na začátek sezony.

Tracy v letošní přípravě odehrál pouze osm minut v duelu s Miami, ve kterém zrovna nezářil. Od té doby se věnuje bývalé hvězdě týmoví kondiční trenér Arnie Kander, který každý den pracuje na jeho kondici. Kander přiznal, že se nejedná o žádné zhoršení stavu po zlomenině v kolení co utrpěl McGrady v minulem roce.

Hráč přiznal, že v utkání proti Heat se necítil dobře, protože nemel pocit, že jeho nohy jsou natolik silné, že by mohl hrát svou hru. Ale taky přiznal, že by mohl už teď nastoupit v přípravě, ale je důležitější pro tým, aby byl stoprocentně fit na sezonu. Ted je, ale otázka, co na to trenér Kuester, který viděl McGradyho hrát pouze osm minut. Zaleží tak jak rychle se T-Mac dostane do hry, aby mohl dostat více času na palubovce.

Bývala ikona Houston odpověděla na otázku novinářů, jestli je smířen s roli náhradníka " První řadě chci říct, že jsem v Detroitu šťastný. A za druhé jsem šel do klubu, abych pomáhal vítězit, a je jedno, jestli to bude z lavičky nebo zahajovací pětky".

K stavu McGradyho se také vyjádřil Joe Dumars, který doufá, že se T-Mac dostane co nejdřív do skvělého fyzického stavu.    

Po Minnesotě pisty přivítali na své palubovce další zvěř, a to tým Charlotte Bobcats, které vede Larry Brown. Pravě Brown trénoval hráče Destroitu, s kterými získal v roce 2004 titul. Bobcats si se letošní přípravě moc nedaří, když nedokázali zvítězit ve čtyřech  střetnutí. Změna přišla až dnes, když Charlotte dokázali zvládnout závěr utkání, a tak pokořili Detroit o tři body 97:94.

Hráčem utkání byl bez pochyb Tyrus Thomas, který zaznamenal 23 bodů a sedm doskoků. O dva body byl lepší na straně pistů Rodney Stuckey s 25 body, ale to bohužel nestačilo. Další utkání čeká Detroit v úterý s Wizards.   

Pistons postihla druhá porážka v řadě a zároveň první na domácí palubovce. Domácí přivítali vlky z Minnesoty, kteří skvěle proplouvají přípravou na sezonu. Minnesota kromě první čtvrtiny byli po zbytek utkání vždy na před než jejich soupeř Detroit Pistons,  a proto zaslouženě zvítězilí 99:88.

Domácí trenér John Kuester nechal opět odpočívat McGradyho, ale také Prince a Bena Wallace. Hvězdou utkání se stal Kevin Love s 21 body a deseti doskoky. To na straně pistů byl opět nejproduktivnější Austin Daye, který si připsal 18 bodů a 11 doskoků.

Hráči Detroitu musí zapomenout na dnešní prohru, a hned se soustředit na zítřek, protože je čeká na domácí hřišti Bobcats. 

Po porážce v Dallasu čeká Pistons na domácí palubovce Minnesota Timberwolves, kterým se nad očekávání v přípravě daří, když ze čtyř utkání zaznamenali tři výhry. To Detroit má padesáti procentní úspěšnost ze čtyř duelu.

Zatím v zápasech nejvíce táhne hosty forward Michael Beasley, který má šestnáct bodů na zápas. To za domácí pisty vede v číslech Austin Daye s 15,8 bodů na utkání.

1  
..  
9  
10  
11  
12  
13  
..  
20  
21