Fanobchod.cz

Nufc

News

Po přetahováné se radovalo Nets

Pistons má za sebou první utkání nového ročníku NBA. Bohužel premiéra Detroitu nevyšla, i když svěřenci Johna Kuestera měli utkání skvěle rozjeté. Dokonce 1:36 sekund před koncem vedli o sedm bodů,  a také v závěru zápasu měli dvě slibné šance na vyrovnání. Vélkou prohrou byla určitě také uspěšnost šestek pistů, kteří proměnili 16 z 30, a naopak měli skvělé číslo v ztrátach, pouze šest.

Po celé utkání jsme mohli vidět vyrovnané utkání, kde oba týmy se přetahovali o vedení. Na kratší rozdíl dokázali hosté odskočit v půlce utkání kdy po dvou čtvrtinách vedli 38:47, ale domácí se dokázali ve třetí čtvrtině vrátit do zápasu, a dokonce do vedení 70:67. Poslední čtvrtka byla skoro po celou dobu záležitostí Detroitu. Do doby, než dvojce Harris a Lopez rozhodli něco udělat s utkáním, a zaznamenali 15 bodů z 18 bodů týmu v závěru střetnutí, od té doby hosty tahali za kratší konec provazu. Rozhodnutí přišlo, když Morrow zaznamenal tři bodový pokus po přihrávce Harrise v závěru utkání. Pisty měli v závěru dvě šance na vyrovnání, ale Villanueva a Stuckeyho tři bodový pokus neproměnili.

Další střetnutí čeká Detroit z pátku na sobotu na domácí palubovce s Oklahomou.