Fanobchod.cz

Nufc

News

Memphis dominující pod košem porazil pistons

Memphis naprosto dominovali pod košem, během prvniho poločasu dali o bod více, než kolik v průměru pistons dávají v této sezóně. Detroit vedl v poločase 50-47 a vypadalo to, že má solidní šanci odejít jako vítěz. Během třetí čtvrtiny pistons trvalo deset útoků než vstřelili koš, naštěstí pro pistons se pak rozehrál rip (který měl do té doby střelbu 0-5) a nasázel ve třetí čtvrtině 12bodů. Jenže pak se všechno proti pistons otočilo, udělali hloupé ztráty a hamilton se podruhé během několika zápasů nechal vyloučit. Pistons byli během tohoto úseku hru přestříleni v poměru 33-18 a čtvrtá čtvrtina začala, jak ta poslední skončila, tj samé ztráty a minely. Ben wallace po zápase prohlásil, že je prostě memphis přehrál. 105-84 je výsledek zápasu.

Randolph předvedl fantastický výkon a ukázal, že má skutečně v posledních zápasech velkou formu. Celkem nastřílel 21bodů a přidal 14doskoků. Memphis jinak podal velmi týmový výkon, všichni hráči se nějakým způsobem o vítězství grizzlies přičinili. Gay nastřílel 17bodů, gasol 10 s velmi dobrou úspěšností, arthur a conley stříleli velmi dobře a zkombinovali 28bodů.
Rodney stuckey začal velmi dobře, během první čtvrtiny dal 13 bodů, ale ve zbytku zápasu už přidal jen čtyři, měl hodně problémů s fauly. Rip hrál na začátku opět bídně, pak se začal rozehrávat, ale nechal se rychle po tom vyloučit a chyběl pistons. Maxiell hrál opět v základu, ale dnešní den se mu příliš nevyvedl (dnes chyběl pod košem nějaký mohutnější a dominantnější podkošový hráč). Princovi se také moc nedařilo, gordon pokračuje ve svých nenápadnějších-efektivních výkonech. Pistons by od něj potřebovali, aby častěji střílel (samozřejmě normální střely a ne žádné zbrklé). Villanueva pokračoval v dobré útočné práci, ale v obraně to nebylo ono. Naopak monroe se opět trápil při střelbě, ale jinak hrál dobře, zachránil několik míčů, doskakoval, nahrál když bylo potřeba. Pistons také nasbírali dvojnásobě tolik ztrát co memphis a také málo dávali míč z ruky, to byli další dva důvody prohry (+ únava z minulého zápasu s dallasem).