Fanobchod.cz

Nufc

News

Lakers ujeli pistons o parník

Zápas proti lakers měl být poměrně jasnou záležitostí a to i přes nějaká zranění hráčů lakers a jejich nepříliš oslnivou formu z posledních zápasů. Nakonec se také tak stalo a lakers vyhráli poměrně hladce a bez komplikací 103-90, přičemž většinu zápasu vedli o 15bodů a více. Lakers se dostali do vedení hned v absolutním úvodu a už vedení nepustili. Nápor lakers vedl už od začátku výborně hrající kobe bryant, který na začátku trefil pár trojek, navíc si na něm udělal hamilton dva rychlé fauly a stěžoval si, za což byl rozhodčími vyloučen. Kobe nejen, že za tři čtvrtiny stihl nasázet 33bodů (zbytek už proseděl na lavičce), ale přidal i 9doskoků a 2 zisky a počínal si velmi dobře i v obraně.

Dalším velmi dobře hrajícím hráčem byl pau gasol, který dělal, co je pro něj tuto sezónu typické. Neboli střílel body, doskakoval a snažil se i dobře bránit. Lamar odom také vtrhl do zápasu s velkou vervou, doskočil 14míčů a přidal patnáct bodů. Ron artest byl velmi nenápadný a to i v obraně, což pro něj není moc obvyklé (asi ho ještě trápila kyčel).
Pistons se snažili, ale bylo vidět, že na svého soupeře nestačí. Velmi špatně začali a pak už jen stěží doháněli. Často hráči pistons míjeli naprosto triviální střely, na druhou stranu je nutno vyzdvihnout, že nedělali příliš chyb (krom výběru některých střel). Ben gordon se neuvěřitelně trápil, ve třetí čtvrtině měl dokonce střelbu 0-6. Villanueva na tom nebyl o moc lépe. Kdyby tito dva klíčový hráčí hráli lépe, mohl zápas vypadat jinak. T-mac hrál docela aktivně, ale během hry nebezpečně upadl a těžko se zvedal a vypadalo to na další zranění, naštěstí vše dopadlo dobře a pokračoval ve hře. Rodney stuckey a prince byli velmi aktivní střelecky, ale to nestačilo, Daye nezahrál špatně, ale občas míjel lehké střely, čehož je docela škoda (ovšem i tak by to asi zápas příliš neovlivnilo).

autor: b.wall