Fanobchod.cz

Nufc

News

Bulls, a jejich obrát

Fanoušci Detroitu Pistons si musí připadat jako ve špatném snu, a to proto, že jejich miláčci, také ve třetím utkání nezvládli závěr utkání.

Po prvním utkání všichni, a včetně kouče Kuestera řekli, že to byla jen smůla, která je nemůže rozhodit. V druhém střetnutí s Oklahomou dvě sekundy před koncem přišlí o výhru. A v dnešním zápase proti Bulls kontrolovali skoro po celé utkání vývoj hry, až do poslední čtvrtiny, ve které podlehli Chicagu 34:9. Rozhodí to hráče Pistons nebo zkušené stálice podrží tým v další těžkém utkání?, ale zpět k utkání.

První část byla nejvyrovnanější v celém zápasem, ve které hostující tým vyhrál o tři body 21:24. To druha byla jasně v režii Pistu, ve které především zářil Ben Gordon (Po půlce utkání 21 bodů). Detroit  vedl 63:44, za domácí byl nejaktivnější Derrick Rose(19 bodů). Předposlední čtvrtinu vyhráli domácí o tři body, přesto Pistons si do poslední dějství odneslo skvěly náskok o16 bodů, který nakonec jak se ukázalo neměl váhu. Poslední část v utkání byla pro pisty noční můrou. Detroit dokázal dát pouze devět bodů, to domácí dokázali svůj obrat dokonat 34 body, především v režii Derricka Rose, který si nakonec připsal skvělých 39 bodů, šest doskoků a sedm asistenci. To pisty měli opět největší opory ve dvojici Gordon ( 21 bodů)-Stuckey (18 bodů, sedm asistenci).

Další utkání čeká pisty na domácí palubovce s Bostonem, který opět patří  mezi aspiranty na titul.